Loading...

Mam na imię Joanna i zapraszam Gości do zamieszkania w przytulnym dwupoziomowym Apartamencie na Elbląskiej Starówce.

Oficyna Form to Apartament na Starym Mieście w Elblągu, czyli dom na chwilę w Oficynie. Pewnie zapytasz : Oficyna? Form? … cóż to za dziwna nazwa. Jednak ponad wszelką wątpliwość ma to sens.  Oficyna brzmi lepiej, gdy pomyślę o mieszkaniu na Starym Mieście w Elblągu,  do którego zapraszam Gości. Tu mogą spędzić swój czas jak w domu. Apartament to nazwa, która odróżnia hotel od właśnie takich miejsc jak Oficyna. W przeciwieństwie do określenia które stosuje  booking lub Airbnb mieszkaniu w kamienicy na Starym Mieście z pewnością  bliżej do domu na chwilę, niż do apartamentu. Zachęcam, by tu zamieszkać i po prostu sprawdzić samemu.

Co najważniejsze, nie ma tu nieskończonej ilości identycznych pokoi i kilometrów korytarzy

Podczas gdy Goście hotelowi szukają gorączkowo swojego pokoju na jednej  z wielu kondygnacji, Ty otwierasz drzwi i jesteś już w środku.  Rezerwujesz dla siebie samodzielne mieszkanie lub jeśli wolisz – Apartament na Starym Mieście w Elblągu. Z definicji Oficyna to boczne skrzydło kamienicy lub budynek stojący za kamienicą frontową – i tak właśnie jest. Z przodu Katedra Św. Mikołaja, która zerka przez okno w kuchni oraz sypialni i  daje znak, że znajdujesz się w  sercu Elbląga. Wielki Kościół jest jak starsza siostra Oficyny,  góruje nad nią i zawsze stoi z boku, ani drgnie. To sam środek Starego Miasta, dlatego wszędzie jest blisko, a pieszo można dotrzeć wszędzie. Jeśli zatem wybierasz się na rejs statkiem, wystarczy kilka kroków, by wejść na pokład. Prawdopodobnie trafiłaś/eś w dziesiątkę, ponieważ Twój wybór padł właśnie na tę lokalizację.

Kuchnia do dyspozycji

Istotne jest również to, że masz swobodę i nic nie ogranicza Twojej inwencji twórczej w kuchni. Tutaj możesz zrobić śniadanie swojej partnerce/partnerowi lub towarzyszowi podróży, albo poczekać aż ktoś przygotuje je Tobie. Z drugiej strony, jeśli nie chce się nikomu robić posiłku własnoręcznie, wystarczy wyjść na spacer i zahaczyć o knajpkę włoską, polską, meksykańską – do wyboru do koloru.

To jest właśnie Forma, których jest wiele….

Reasumując:  to gdzie zjesz, pójdziesz, co będziesz robić i jak wykorzystasz swój czas spędzony w Elblągu, a co najważniejsze jaką będzie mieć on Formę – zależy tylko od….Ciebie.

Oficyna Form zaprasza !

ZAPRASZAM

Wygląd Mieszkania

Apartament rewelacyjny. Czysto, schludnie, przyjemnie. Dużo miejsca. Niczego w środku nie brakowało. Świece, sztućce i inne. Praktycznie w centrum starówki. Multum kawiarenek i restauracji dookoła. Gorąco polecam.

RAFAŁ, POLSKA

Dziękujemy za gościnę!! Przesympatyczne,czyściutkie, urządzone ze smakiem i w odpowiedniej cenie miejsce. Na pewno będziemy polecać!! dziękujemy i pozdrawiamy Panią Joannę 🙂

NATALIA, WIELKA BRYTANIA

Apartament, Oficyna, Mieszkanie, Apartamenta na Starym Mieśnie w Elblągu, Elbląg

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Turystyka

Alternatywna do Hotelu forma rezerwacji noclegu. Do dyspozycji Goście otrzymują samodzielne mieszkanie z udogodnieniami jak w domu.

Apartament, Oficyna, Mieszkanie, Apartamenta na Starym Mieśnie w Elblągu, Elbląg

PODRÓŻ SŁUŻBOWA

Business

Możliwość rezerwacji noclegu dla potrzeb podróży służbowych pracowników. Pobyt w delegacji nie musi kojarzyć się z hotelowymi korytarzami i pracą po pracy.